You cannot copy content of this page

У Пулинах варвари розбили термінал

До нашої редакції завітала жителька Пулин Наталія і розповіла про неприємну подію, що сталася біля будівлі її батьків – Тетяни і Петра Лисюків. Якісь варвари розбили термінал, встановлений для зручності односельців, аби жителі могли у будь-який час зробити поповнення, провести необхідні платежі.

-Термінал був дуже популярний, ним користувалося багато людей, – говорить пані Наталія. – Але в ніч з 31 січня на 1 лютого його розбили. Коли вранці моя мама вийшла на вулицю протерти термінал, була шокована тим, що побачила. Купили його за чималу суму, встановили – старалися, щоб людям було добре і зручно. І ось таке варварство!

Тетяна і Петро Лисюки – люди привітні, працьовиті і шановані, їх добре знають на Пулинщині. Пані Тетяна господарює у продуктовому магазині і продає вінки, а її чоловік Петро Лисюк, якого в народі звуть Паралаксом, – досвідчений фотограф. Кілька років тому вони пережили жахливу пожежу, починали свій невеличкий бізнес практично з нуля. Родині дуже прикро, що є нелюди, які зневажають працю інших і нищать на своєму шляху те, що так важко комусь дається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram