You cannot copy content of this page

Учасниці проєктів Пулинського громадського центру говорили про гендерну рівність і фемінітиви

Весна у Пулинський громадський центр прийшла з сонячними променями, квітами й усмішками дівчат, веселими іграми, творчими заняттями. А також із поважними розмовами про гендерну рівність і фемінітиви.

Організаторки зустрічі Надія Сірик та Яна Вознюк влаштовували мозковий штурм, говорили про характеристики, які стереотипно в суспільстві пов’язують із чоловіками та жінками. Написавши у дві окремі колонки епітети для чоловіків та жінок, присутні зробили для себе несподіване відкриття: виявляється, риси характеру, які традиційно приписують одній статі, можуть бути властиві й іншій.

Дівчатка зобразили портрет сучасної жінки. Якою ж вона є? Незалежна, самостійна, прагне до кар’єрного росту та рівності з чоловіками, руйнує стереотипи, працює і фінансово незалежна, забезпечує свою родину. А ще юні активістки зазначили, що сьогодні немає професії, де б не було жінок!

Про історію, красу фемінітивів, їхню допомогу у визнанні ролі жінки говорила учасниця проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» Ольга Бортнікова. Разом спробували утворювати посади жінок від іменників чоловічого роду. В одних випадках це було просто та весело, а в деяких – з’являлися труднощі.

Дівчатка, які регулярно беруть участь у проєктах Пулинського громадського центру, активно та сміливо висловлювали свої думки, ділилися прикладами гендерних стереотипів, які стосувалися їх особисто або ж їхніх знайомих.

На згадку про зустріч зробили власноруч прикраси, сфотографувалися та з приємністю отримали від організаторок подарунки і квіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram