You cannot copy content of this page

Петро Іщенко вітає вранці пулинців музикою

Після нічного чергування Петро Іщенко, який працює сторожем, проходить вулицями селища, поруч з районною лікарнею, автобусною станцією, йде центром і грає землякам веселі та щемливі мелодії. Автомобілі сповільнюють свій рух, велосипедисти дивляться на перехожого музику й усміхаються. З вікон визирають місцеві мешканці. Людина, яка грає навулиці в Пулинах, просто так, для своєї душі і на радість іншим, – то нині дивина.

-Люблю дарувати людям радість. Музика лікує, тому обов’язково проходжу поруч з лікарнею, – говорить пенсіонер. – Мені вже сімдесят третій рік пішов. Але буду грати поки подужаю.

Петро Іщенко підбирає на слух народні та популярні мелодії. Каже, що нотної грамоти не знає – навчився грі на інструменті сам, коли був підлітком. Брав тайкома батькову гармошку – та відводив душу. І зараз він не уявляє свого життя без музики. Петро Іщенко любить вранці привітати пулинців і побажати їм за допомогою звуків мелодій нового доброго дня. І йому це вдається – люди з гарним настроєм прямують на роботу та в справах, з вірою що день справді буде добрим і вдалим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram