You cannot copy content of this page

На Пулинщині попрощалися з Народним артистом України Сергієм Мельниченком

У селі Слобідка Пулинського району 6 березня відбулося прощання з Народним артистом України Сергієм Мельниченком. Серце артиста зупинилося на 85 році життя 4 березня.

Більше п’ятдесяти років Сергій Григорович присвятив Київському театру оперети. Про нього розповідають як про артиста яскравого комедійного дарування, у творчому доробку якого понад 100 ролей, кіноактора, однією із найяскравіших ролей якого стала роль Цибулі у відомому кіномюзиклі «Сорочинський ярмарок». З театром гастролював у Чехії, Польщі, Німеччині.

Колега Народного артиста Анатолій Підгородецький розповів нам, що у селі Слобідка Пулинського району мешкали батьки дружини Сергія Мельниченка Валентини Антонівни.

– Тож майже пів життя Мельниченко проживав на два місця: Київ – Слобідка, – мовить Анатолій Підгородецький. – У селі його шанували, тут він був почесною людиною.

«Про таких артистів як Сергій Мельниченко говорять, що у них талант від Бога. Не надто щедрий на слова для преси та інтерв’ю, цей неповторний актор переконаний, що краще один раз зіграти, ніж сто разів розповісти. І для шанувальників жанру вже давно стало звично ходити до оперети «на Мельниченка», – йдеться на офіційному сайті театру.

Пам’ять про Сергія Мельниченка завжди житиме в серцях тих, хто його знав.

Кадри з мюзиклу “Сорочинський ярмарок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram