Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Неділя, 26 травня
icon clock08.09.2021
icon eye30
НОВИНИ

Здай 25 копійок та допоможи онкохворим дітям

З 1 до 30 вересня кожен громадянин може долучитися до благодійної акції «Монетки дітям». Національний банк та Благодійний фонд «Таблеточки» закликає українців зібрати монети номіналом 25 копійок, які будуть використані для допомоги онкохворим дітям. Цими монетами вже майже рік неможливо розрахуватися, але завдяки благодійній акції, вони можуть стати суттєвою допомогою для сотень дітей, що борються з раком.

«Українці досі тримають у себе 1,5 мільярда монет номіналом 25 копійок. Це близько 400 мільйонів гривень. Цими монетами вже неможливо скористатися. Вони можуть роками лежати по скарбничках, кишенях та на полицях, а можуть уже зараз рятувати життя дітям. Давайте разом зберемо ці монети на лікування онкохворих дітей», – закликав Голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Долучитися до цієї ініціативи просто: зібрати монети номіналом 25 копійок та до 30 вересня віднести їх до найближчого відділення банку-партнера (Ощадбанк, Райффайзен банк, ПУМБ, ОТП банк, МТБ банк та Індустріалбанк). Банк перерахує ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки». Карта відділень, куди можна здати монети, є сайті Монетки дітям 2021 за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/coins-for-children/.

«Ця акція – чудовий привід поговорити з дітьми про те, що в житті бувають різні ситуації, що є ті, кому ми можемо допомагати легко і швидко», – говорить засновниця Благодійного фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

Організатори акції закликають усіх небайдужих разом рятувати дитячі життя.

You cannot copy content of this page