Аферисти «викрали» жителя району, щоб оформити кредит

Нещодавно до поліції звернулися мешканці одного із сіл Пулинщини та повідомили про зникнення свого родича. Інформацію про пошуки чоловіка також розмістили у соцмережі. Через кілька днів зниклий знайшовся та розповів про свої «пригоди» на території Вінницької області. Подробиці дізнавався наш журналіст.

Чоловік літнього віку зник у неділю. Рідні того ж дня звернулися до поліцейських. У вівторок зниклий родич повернувся додому. Він розповів, що незнайомці на машині його побачили у центрі села біля магазину. Завели розмову. Стали пропонувати поїхати на роботу – бути охоронцем ставків.

Чоловік погодився. Взяв із собою паспорт і поїхав із незнайомцями. Протягом трьох днів жителя району возили у машині, не ображали, не били, добре годували і давали підписувати документи.

Втім аферистам не пощастило, адже у чоловіка був недійсний паспорт (на одній із сторінок не вистачало ще одного фото). Зрозумівши, що кредитних грошей не вдається взяти у банківській установі, клієнта привезли назад до села.

– Це стандартна шахрайська схема, коли на чужу людину в такий спосіб намагаються оформити кредит, – розповідає т. в. о. начальника сектору кримінальної поліції відділення поліції №4 Микола Оборський. – Такий випадок на Пулинщині поліцейськими зафіксований уперше. В Україні чимало схожих ситуацій. Буває навіть, що на людей роблять закордонні паспорти, відвозять їх до Польщі чи в іншу країну, влаштовують там на важку фізичну роботу і платять копійки. Зазвичай жертвами таких шахраїв стають безробітні і самотні, які люблять частенько випити. Тому рідним слід пильнувати за близькими людьми, щоб ними не скористалися аферисти.

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram