You cannot copy content of this page

Працівники селищної ради взяли участь у тренінгу

18 лютого в Пулинському громадському центрі побували працівники селищної ради для ознайомлення з роботою організації та участі у тренінгу на тему «Емоційний інтелект, його значення в командній роботі».

Спочатку відвідувачі оглянули на першому поверсі Будинок для вдів, зустрілися з його мешканками, завітали до творчої майстерні.

Затим голова правління ГО «Пулинський громадський центр» Надія Сірик розповіла про благодійний фонд «Місії Самарян в Україні», який започаткував в Україні та в Пулинах зокрема різноманітні соціальні проєкти. Завдяки їм у 2009 році стали заселятися перші жительки Будинку для вдів та розпочав роботу Пулинський громадський центр, надаючи дітям і молоді можливість навчатися в комп’ютерному класі. За 10 років діяльність громадської організації відповідно до потреб громади значно розширилася.

-Ми залучаємо молодь до патріотичного виховання, прищеплюємо високі цінності, розвиваємо екологічну культуру, пропагуємо здоровий спосіб життя, – зазначила Надія Сірик. – Наші проєкти – це поєднання поколінь: молоді та літніх людей. Прагнемо працювати з людьми, допомагати тим, хто не може допомогти собі і надихати їх ставати кращими.

У другій частині зустрічі Надія Сірик провела для працівників Пулинської селищної ради тренінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram