Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock25.07.2022
icon eye129
НОВИНИ

Cкорботні вихідні: у Пулинах провели в останню путь 29-річного Івана Горбатюка, який загинув на передовій

Минулого тижня чергова сумна звістка сколихнула Пулинську громаду. 20 липня на Херсонщині під час виконання бойового завдання обірвалося життя 29-річного пулинця Івана Горбатюка.

У суботу, 23 липня, тіло загиблого Героя живим коридором навколішках зустрічали жителі селища, встеляючи шлях додому квітами.

У неділю, 24 липня, відбулося скорботне прощання. Жителі Пулинської громади проводжали в останню путь справжнього патріота. Попрощатися з воїном зібралися сотні жителів селища та із сусідніх населених пунктів. У всіх були сльози на очах від горя та відчаю, плакали також і небеса…

Під час церемонії прощання Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк зазначив: «Сьогодні ми прощаємося зі справжнім патріотом незалежної України, люблячим чоловіком, батьком, сином, братом, онуком, другом Іваном Андрійовичем Горбатюком. На 30-му році життя перестало битися серце мужнього захисника нашої країни. Йому назавжди лишиться 29 років…».

Очільник місцевої військової установи Євгеній Молочківський додав: «Іван із перших днів війни вирушив захищати рідну країну від російських окупантів. Наш Герой був мужнім, відважним солдатом, добрим товаришем, гарним сином та братом, вірним чоловіком і турботливим батьком для маленького сина… Мріяв жити у мирній країні!».

Похоронну процесію відслужили священники Православної Церкви України Сергій Янчук, Василь Голуб та Руслан Волощук.

Поховали Героя з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі у Пулинах.

Прикро й боляче, що сильний, мужній земляк, справжній патріот загинув у розквіті сил. Він міг ще багато корисного зробити для своєї громади, родини, своєї країни. Іван Горбатюк віддав найцінніше – життя, задля того, щоб Україна була вільною, незалежною, непереможною.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя та безмежну вдячність батькам за сина-патріота. Напревеликий жаль, немає таких слів, щоб втамувати нестерпний біль рідних від непоправної втрати. Пам’ять про відважного воїна житиме вічно у серцях усіх, хто його знав, любив, поважав…

Царство Небесне та вічна Слава Герою, який назавжди лишиться у людській пам’яті!

You cannot copy content of this page