You cannot copy content of this page

Айкідисти в Андріївці показали свої знання і вміння

19 грудня в селі Андріївка в спортивному залі школи для послідовників японського бойового мистецтва Айкідо відбулася важлива подія. 13 учнів та учениць: 4 – з Житомира та 9 – з Андріївки складали іспит, під час якого демонстрували фізичну підготовку, знання та вміння.

Перед початком випробувань інструктор Олександр Білогрудов надав хлопцям і дівчатам настанови та підбадьорив, щоб не хвилювалися й гідно трималися перед комісією.

Атестувати дітей і молодь до Андріївки прибули Президент Національної федерації Айкідо Айкікай Ігор Снітівкер та Президент Житомирської обласної федерації Айкідо Юрій Горкуша.

За хлопців і дівчат уболівали їхні рідні та наставник. Олександр Білогрудов поділився з нами, що планує відкривати клуб Айкідо і в Пулинах, як тільки вдасться вирішити питання приміщення.

-Ми маємо забирати дітей з вулиці, давати їм надію, що життя – не сіре, і майбутнє – в наших руках, – говорить Олександр Білогрудов. – Спорт допомагає в житті не лише перемагати, а й гідно приймати поразку. Я вважаю, що діти мають вчити різні науки, мови, але ще необхідно також займатися спортом, який дає людині міцний стрижень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram