You cannot copy content of this page

Розвиваючі заняття від Пулинського громадського центру: легко і без нудьги!

Для тих, хто любить навчатися новому і цікаво проводити дозвілля, навіть карантин не може стати на заваді. Нові виклики часу дарують водночас і нові можливості. Яскравим прикладом цього є Пулинський громадський центр. Організація через пандемію коронавірусу активізувала свою роботу онлайн у різних напрямках, єднаючи дітей, підлітків та дорослих завдяки корисним, і що важливо – безкоштовним заняттям.

Далі – детальніше про напрямки роботи Центру та як можна до них долучитися.

Вивчати англійську, не виходячи з дому, просто!

В цьому переконують у Пулинському громадському центрі, де для дітей, підлітків і дорослих організовують безкоштовні онлайн зустрічі.

– Англійська завжди була серед наших пріоритетів, – розповідає голова правління Пулинського громадського центру Надія Сірик. – Нині у нас є дитяча, підліткова та доросла розмовні групи, де ми практикуємо навички англійської мови. Часто до наших зустрічей долучаються носії англійської мови. В умовах карантину заняття ми стали проводити онлайн, за допомогою програми зум. Безкоштовні онлайн зустрічі Англійського розмовного клубу доступні, де б ви не знаходились. Для цього потрібен гаджет та інтернет.

Для школярів заняття проводить волонтерка Олександра Лубчук. Вона щотижня готує тему. Хлопці та дівчата не слухають пасивно, а активно обговорюють нові слова, відповідають на запитання, розповідають про свої враження та емоції. Діти не лише вивчають іноземну мову, а й вчаться ділитися своїми думками і не боятися помилитися чи сказати щось «не правильно».

– Група дорослих – це група самоорганізації, – продовжує Надія Сірик. – Ми по черзі презентуємо різні теми. Говоримо про кулінарію, мистецтво, підбираємо теми до якихось свят і подій, проводимо дебати. У багатьох людей є страх сказати щось неправильно, комплекси що вони чогось не знають. Тож наші заняття допомагають це подолати і практикувати навички, щоб вільно спілкуватися.

«Школа лідерства» запрошує підлітків

У цій школі дівчатам і хлопцям пропонують:

-розвиток соціальних та лідерських навичок;

-вміння управляти часом;

-підвищення самооцінки та самовпевненості;

-роботу над встановленням життєвих цілей;

-волонтерські проєкти;

-ігри, цікаві знайомства, весело та креативно проведений час.

«Скриня ідей» – широкий політ для фантазії      та креативу

– Працюючи в цьому напрямку, прагнемо розкрити творчий потенціал дітей, – каже пані Надія.    – Це може бути що завгодно: малювання, аплікації, шиття тощо. Виконуємо проєкти з різними матеріалами, показуючи, що з вторинної сировини можна робити класні речі та подарунки. Це і збереження ресурсів та зменшення відходів, і розвиток креативності.

Часто діти на заняттях «Скрині ідей» виготовляють речі для себе, а також дарують їх іншим – наприклад, бабусям, які в нас проживають, або тим сім’ям зі складними життєвими обставинами, які ми відвідуємо. Якось ми шили з дітьми на машинках жилетки з флісу. Дуже важливим під час занять є спілкування. Бо нерідко це командна робота, потрібно обговорити щось, бути ініціативними. Тут виявляються лідерські якості, вміння планувати проєкт. У «Скрині ідей» діти мають можливість зрозуміти навички зі «Школи лідерства».

 Second Step – для учнів четвертих класів

Голова Пулинського центру Надія Сірик поділилася, що вже восьмий рік їхній Центр працює з учнями четвертих класів місцевої школи за програмою соціальних навичок «Second Step».

– Ця програма розрахована на цілий навчальний рік. У Пулинській школі нині є три четверті класи, з якими зустрічаємося раз на тиждень, – каже Надія Сірик. – На уроках Second Step учні здобувають важливі навички співпереживання, управління емоціями, які сприяють кращій успішності в спілкуванні з однолітками та дорослими. Ми говоримо про різні типи поведінки, управління емоціями, вчимося вирішувати конфлікти, заспокоюватися в емоційних ситуаціях, вміти домовлятися.

 Дізнатися більше про напрямки роботи Пулинського громадського центру, одержати інформацію як взяти участь у заняттях можна за тел.: 097 916 99 03 (Яна Вознюк)       

Фото з архіву Пулинського громадського центру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram