Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Середа, 17 квітня
icon clock02.11.2020
icon eye45
НОВИНИ

Екзотичний житель Очеретянки віслючок Мойсей радий людям і гостинцям

Кілька місяців тому в Очеретянці оселився незвичайний мешканець. Віслючок, який ходить за огорожею території місцевого господарства, привертає увагу перехожих та полюбився місцевим дітлахам.

-Його везли м’ясники через Очеретянку. Шкода стало віслюка, відкупили його, – розповів директор СТОВ «Полісся» Олексій Ясененко. – Я називаю його Мойсей, як героя мультфільму. Віслюку приблизно 1,5 року. Наш ветеринар його оглянув. У Мойсея були блохи, тож його обробили від бліх.

Олексій Ясененко зазначив, що їжа в екзотичного мешканця їхнього господарства є постійно. Відповідальною за годування закріпили комірницю.

-Мойсею даємо овес, кукурудзу. Він дуже любить моркву. Коли до нього навідуються діти, приносять гостинці – яблука, печиво, хліб, місцеві жителі дають скошену зелену траву, – каже директор СТОВ «Полісся». – Віслючок дуже любить дітей. Видно, що він раніше жив серед людей, був не прив’язаний. Мусимо тваринку тримати за огорожею, бо постійно намагається втекти.

Олексій Ясененко говорить, що для зимівлі підопічному приготували місце на фермі. А поки погода дозволяє, тваринка знаходиться надворі і пасеться та спілкується з бажаючими почастувати смаколиками або зробити селфі.

You cannot copy content of this page