You cannot copy content of this page

Різдвяний кліп за участі нашого земляка б’є рекорди в Інтернеті

Святкове відео від популярного гурту «Шпилясті кобзарі», учасником якого є наш земляк – уродженець села Кошелівка Пулинського району Володимир Вікарчук, переглянули на YouTube вже понад 3 мільйони 600 тисяч користувачів мережі Інтернет.

У 2019 році «Шпилясті кобзарі» взяли участь у вокальному телешоу «Голос країни» на каналі «1+1». Їхні виступи в Інтернеті мають сотні тисяч переглядів. Та найбільш популярним на YouTube є різдвяний кліп «Jingle Bells». Це відео створено у 2015 році. Учасники гурту зробили власну інтерпретацію всесвітньо відомої пісні «Jingle Bells» українською мовою. Ідея відеокліпу та слова належать поетесі Оксані Боровець, яка займається проектом розвитку бренду бандури в Україні Bandura Style. Колоритну пісню записали за один день, змонтували – за три.

У святковому відео музиканти вирішили не лише показати мелодійність української мови, а й допомогти безпритульним цуценятам, які були у кадрі. Цікаво, що одразу після виходу кліпу пухнасті тваринки знайшли люблячих господарів.

Станом на ранок 5 січня 2020 року «Jingle Bells» від «Шпилястих кобзарів» на YouTube переглянули 3 654 957 разів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram