Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock19.10.2022
icon eye77
НОВИНИ

«Житомиргаз» закликає споживачів бути відповідальними та відмовлятися від паперових платіжок за розподіл газу®

Газорозподільні компанії, які працюють під брендом РГК, розпочали екологічний проєкт, який покликаний зменшити кількість використання паперу.

Через ворожі обстріли щодня збільшуються площі пошкодженого та випаленого лісу України. «Житомиргаз» закликає споживачів газу бути відповідальними та відмовлятися від паперових платіжок за розподіл газу. На знак вдячності за це свідоме рішення газовики висадять дерева. До того ж, нарахування щомісяця в межах газового року є сталими, а сума до сплати за послугу розподілу – однаковою, тому втрачається сенс щомісяця отримувати ідентичну  платіжку у поштову скриню.

Інструкція, як відмовитися від паперового рахунку

Відмовитися від паперових платівок дуже просто:

  1. В особистому кабінеті споживача на сайті 104.ua чи у мобільному додатку потрібно обрати розділ «Розрахунки»
  2. Поставити галочку навпроти пункту «Відмовитися від паперового рахунку».

Готово! Відтепер газорозподільна компанія щомісяця формуватиме для вас електронний рахунок за розподіл газу.

«Завчасно дякуємо усім. Також будемо вдячні за поширення даної інформації серед своїх рідних та знайомих. Просто уявіть – ви не лише збережете від вирубування дерева, які б могли піти на друк рахунків, а й допоможете озеленити Україну! Це буде подвійна вигода для довкілля, нас з вами та наших нащадків» – резюмує начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Житомиргаз» Юлія Петришена.

Компанія «Житомиргаз» звертає увагу споживачів газу на те, що платіжку за розподіл газу можна скачати он-лайн та електронний варіант такий самий, як і паперовий. Знайти його можна у популярних серед споживачів сервісах.

Важливо: саме чек про сплату послуги розподілу є потрібним документом, а не паперовий рахунок.

You cannot copy content of this page