Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 23 квітня
icon clock30.11.2022
icon eye42
НОВИНИ

«Житомиргаз»: першого грудня передайте показники лічильника, а також переходьте на електронні платіжки®

Компанія нагадує про необхідність зафіксувати показники газового лічильника першого грудня та передати ці показання зручним способом. Передавати вчасно показники лічильників важливо, у першу чергу, для самих споживачів, адже це – запорука точності нарахувань за спожитий газ.

Для коректного розрахунку обсягу спожитого газу необхідно щомісяця фіксувати показники лічильника за попередній місяць станом на перше число і передавати їх з першого по п’яте число. Якщо ж споживач не передав показники, обсяги спожитого газу автоматично розраховуються відповідно до планових обсягів споживання, визначених Кодексом ГРМ.

Передати показники газу можна через онлайн-сервіси, які гарантують максимальну точність фіксації даних:

– особистий кабінет на сайті 104.ua https://cutt.ly/iO9ZpbQ. У ньому зручно відстежувати споживання, а також можна дізнатися всю інформацію по особовому рахунку;

– мобільні додатки 104 для Androidhttp://surl.li/bcptv та iOShttp://surl.li/bcptr . Працюють на базі штучного інтелекту, який приймає та автоматично розпізнає фотографії лічильників, що дозволяє уникнути помилок при передачі даних. Інформація передається із зазначенням дати та часу. Крім того, в Особистому кабінеті 104.ua та мобільних додатках користувач може легко керувати одним або декількома обліковими записами, до кожного з яких можна приєднати до 25 особових рахунків (рідних, орендованого житла тощо);

– чат-боти 7104ua у Viber https://chats.viber.com/7104ua та Telegram https://t.me/ua7104_bot

– щоденно з 8:00 до 20:00 ви можете передати показання за телефонами Контакт-центру компанії (0412) 55-80-04 при оплаті комунальних послуг газу у будь-якому відділенні банку та Укрпошти, зафіксувавши у чекові за проплату.

В «Особистому кабінеті» можна і відмовитися від паперової платіжки. АТ «Житомиргаз», що працює під брендом Регіональної газової компанії, наголошує, що у час енергетичного геноциді з боку агресора, потрібно бути максимально ощадними. При відмові від паперових платіжок вдається зменшити використання паперу, а також ресурсів, необхідних для друку квитанцій.

Щоб відмовитися від паперової платіжки потрібно:

– зайти в особистий кабінет https://104.ua/ua/

– натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрану, обрати розділ «Розрахунки»

– натиснути «Відмовитися від паперового рахунку».

Варто зазначити, що платіжку за розподіл газу можна скачати он-лайн. Електронний документ такий самий, як і паперовий і знайти його можна у популярних серед споживачів онлайн-сервісах.

You cannot copy content of this page