Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock01.11.2022
icon eye95
НОВИНИ

«Житомиргаз» нагадує: показання лічильника потрібно передати з 1 по 5 листопада®

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати газорозподільній компанії дані в період із 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць, щоб по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях. Газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників. Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Незалежно від того, хто є вашим постачальником газу, НАК «Нафтогаз України» чи будь-яка інша компанія, показання лічильника необхідно, як і раніше, передавати Оператору ГРМ – АТ «Житомиргаз».

Передати показники можна за допомогою:

Нагадуємо, оплата ж послуг розподілу газу здійснюється до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу. Тобто до 20 листопада за листопад. Рівними платежами щомісяця за реквізитами АТ «Житомиргаз» і сплачувати так само можна за допомогою онлайн-ресурсів, про які згадано вище.

You cannot copy content of this page