Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 21 травня
icon clock10.01.2023
icon eye162
ЛЮДИ НОВИНИ

За три дні зібрали 160 тисяч гривень і придбали воїнам-землякам на передову тепловізори

Від початку війни кожен із нас активно допомагає військовим. Разом ми намагаємося у найкоротші терміни зібрати та передати необхідні речі, щоб максимально підтримати наших Захисників у боротьбі проти окупантів.

Нещодавно з проханням про допомогу у придбанні приладів тепловізійного бачення звернулися двоє наших земляків Олексій Васильович Бортник та Василь Петрович Гаврилюк, які з честю виконують бойові завдання, покладені командуванням, на Бахмутському та Харківському напрямках. Вартість одного такого приладу становила у межах 80 000 грн. У соцмережаж була оголошена інформація про збір коштів.

Однією із перших долучилася Пулинська селищна рада, перерахувавши 60 тис. грн (по 30 000 грн на кожен тепловізор) із благодійного рахунку, який поповнюється коштами, зібраними у рамках благодійних заходів та завдяки посильним внескам кожного жителя громади.

Через три дні, після початку збору коштів, необхідна сума була зібрана на обидва тепловізори. Ці прилади вже куплені та доставлені воїнам-землякам на передову.

You cannot copy content of this page