Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 16 кипня
icon clock18.11.2022
icon eye215
ЛЮДИ НОВИНИ

Вчителі Пулинської та Курненської громад отримали 75 сучасних хромобуків

Збройна агресія рф проти України внесла корективи у повсякденне життя кожного українця, змусивши пристосуватися до нових реалій. Незважаючи на нові виклики, вище керівництво нашої держави, у співпраці з міжнародними партнерами, намагається робити все можливе, аби мінімізувати дискомфорт населення та повернутися до стабільного, звичного нам життя.

Велика увага приділяється галузі освіти та забезпеченню якісного й безпечного освітнього процесу. Так, на території України триває реалізація проєкту «Ноутбук – кожному вчителю», започаткованого Міністерством освіти, спільно з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти і культури ЮНЕСКО.

Тисячі українських учителів уже отримали гаджети для можливості проведення інтерактивних занять та дистанційного навчання. Не виняток і територіальні громади Пулинщини.

Педагоги Курненської громади 15 листопада отримали 30 хромобуків. Про це нашому журналісту розповіла очільниця відділу освіти Курненської сільської ради Оксана Гарасюта.

– Андріївський та Соколівський ліцеї отримали по 5 хромобуків, Стрибізький і Тетірський – по 4, Великолугівський і Курненський – по 2, Теньківська гімназія – 3, освітні заклади Старого Майдану та селища Курне – по 2, – мовить пані Оксана. – У 2021 році наші вчителі також отримали 21 ноутбук. Незабаром очікуємо другий транш отримання гаджетів.

Пулинська громада отримала 45 хромобуків. Про це розповіла начальниця відділу освіти Пулинської селищної ради Наталія Опанащук.

– Скоро нам привезуть ще понад 80 сучасних гаджетів для учителів із 5 по 11 клас, – каже пані Наталія. – Першу партію хромобуків отримали вчителі української мови та літератури, математики, англійської мови.

You cannot copy content of this page