Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock16.05.2023
icon eye843
НОВИНИ

Вчинили наругу на святому місці: у Курному невідомі особи порізали жовто-блакитні стрічки

У селах України є давня традиція ставити придорожні хрести-фігури, які оберігають від всього лихого. Їх освячують, тому це місце – святе.

Багато таких фігур понад трасою «Київ-Чоп». Люди вірять, що вони ще й оберігають від аварій.

В Курному також встановлено хрест-фігуру. Перед Великоднем традиційно місцеві жителі прикрашають її різнокольоровими стрічками.

«Цього року прикрасили стрічками жовтого та синього кольорів, бо вони нині наймиліші кожному, хто щиро любить нашу рідну Україну. Але серед нас є ті, кому видно очі «муляють» патріотичні кольори. Знайшлися вандали, які не мають нічого святого, бо не шанують ні символіку країни, ні святе місце. Зробили наругу, порізали стрічки, – пише у Фейсбуці жителька Курного Світлана Боковенко. – Так, мабуть, висловили свою незгоду з Україною та Українською Церквою. Щось підказує мені, що тут без «своїх місцевих рашистів» не обійшлося. На жаль, живуть поряд з нами ті, хто відкрито демонструє антипатію до всього українського. Запевняю, що найближчим часом знатимемо, хто зробив цю підлість. Шукаємо злочинця і знайдемо! Покарання не уникнете, і Божого також».

Користувачі соцмережі емоційно відреагували на скоєне і коментували прочитане:

– Людмила Корнійчук:«Одні люди стараються, будують, прикрашають, а хтось все знищує. Такі нелюди і привели в Україну війну, на превеликий жаль, дуже важко перемогти цю нечисть»;

– Марина Луференко:«Як тільки рука піднялась?»;

– Оксана Ільченко: «Якщо людського суду і уникнуть ці сепаратисти, то Божого – ніколи… А УКРАЇНА ВИСТОЇТЬ І ПЕРЕМОЖЕ!».

 

You cannot copy content of this page