Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Неділя, 26 травня
icon clock21.10.2022
icon eye66
НОВИНИ

Вчасні розрахунки за розподіл газу дозволять опалювальному сезону пройти безперебійно®

Саме кошти, які сплачують клієнти за доставку, – це головне джерело функціонування та фінансування газорозподільної компанії, встановлене державою.

На кошти з доставки забезпечується цілодобова робота екстреної служби «104» та можливість споживача звернутися на «104», аби попередити аварійну ситуацію. Також це  утримання в робочому стані 366 тисяч кілометрів розподільних мереж Житомирської області, які потребують постійного догляду та фінансових вливань.

Також плата за розподіл – це щоденні ремонти, обхід десятків кілометрів мережі, контроль та модернізація газорегулюючого обладнання. І головне – це підтримання та регулювання у режимі 24/7 необхідного тиску газу в мережі, аби газ надходив до споживачів під необхідним «побутовим» тиском.

Тому плата за розподіл або доставку газу – це інвестиція кожного у безпечне газоспоживання і можливість мати газ 24 години на добу.

Сплачувати за рахунками, які надходять від АТ «Житомиргаз», потрібно сплачувати до 20 числа кожного місяця зручним для вас способом:

You cannot copy content of this page