Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 16 квітня
icon clock10.01.2023
icon eye1005
ЛЮДИ НОВИНИ СПОРТ

У Тетірці відбувся благодійний турнір, під час якого зібрали понад 2000 гривень для військових

8 січня у селі Тетірка Курненської громади відбувся щорічний різдвяний волейбольний благодійний турнір. У ньому взяли участь п’ять жіночих і чоловічих команд. Хто переміг у змаганнях і скільки вдалося зібрати коштів? Відповіді наш журналіст дізнався від організатора спортивного заходу Романа Загурського, який працює вчителем Тетірського ліцею.

– У турнірі взяли участь дві жіночі команди з села Курне і Тетірки та три збірні колективи з Соколова, Великого Лугу і Тетірки, – розповідає Роман Зенонович. – Серед жінок перемогу здобули волейболістки з Тетірки. А от переможцями із чоловічих команд стали гравці із Соколова (друге місце – Тетірка, третє – Великий Луг).

Під час змагань до благодійної скриньки поклали 2407 гривень. Ці кошти передали на місцеву шкільну їдальню, в якій щотижня готують їжу для воїнів на передову.

– Усім командам дякую за участь у турнірі, – мовить далі Роман Загурський. – Щиру вдячність також висловлюю старості Тетірського старостинського округу Владиславу Загурському, очільнику Курненської сільської ради Леоніду Корзуну і голові Житомирської обласної організації ФСТ «Спартак» Борису Шевчику, які допомогли організувати та провести благодійний турнір.

You cannot copy content of this page