Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 16 кипня
icon clock27.01.2023
icon eye129
НОВИНИ

У Пулинах з’явився контейнер збору ємностей для виготовлення окопних свічок

У центрі Пулин біля «Укрпошти» селищна рада встановила контейнер для збору ємностей, які можна використовувати для виготовлення окопних свічок.

Пулинська селищна рада закликає жителів громади приносити та поміщати у контейнер чисті промиті бляшанки, консервні банки різного розміру, які придатні для виготовлення свічок. Після заповнення усі зібрані ємності будуть передані у заклади освіти.

Посадовці звертаються до кожного з проханням активізуватися і своєю допомогою подарувати нашим захисникам вогник тепла. Не будьте байдужими та пам’ятайте ціну відносно спокійних вечорів у власних домівках.

Нагадуємо, що при усіх закладах освіти, у тому числі Пулинському ліцеї, функціонують волонтерські пункти з виготовлення маскувальних сіток та окопних свічок. Наразі вкрай не вистачає матеріалів (тканин, основи під сітку, воску/парафіну, ємностей та паперового наповнення для свічок), а також критично бракує людей.

Якщо Ви або ваші рідні і знайомі маєте можливість, долучайтеся до плетіння сіток і виготовлення свічок, допомагайте фінансово або зносьте необхідні речі.

You cannot copy content of this page