Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 16 кипня
icon clock09.03.2023
icon eye1062
ЛЮДИ НОВИНИ

У Пулинах покупцю продали продукти, термін придатності яких минув два тижні тому

8 березня у магазин завітав чоловік. Для сімейної вечері придбав рибну пресерву та салат із морської капусти. За придбаний товар заплатив понад 100 гривень.

– Коли прийшов додому та виклав покупку на стіл, тоді звернув увагу на етикетки. На салаті значилася кінцева дата споживання 5 березня, а риба виявилася ще більш давньою – термін реалізації минув ще 23 лютого, – розповідає покупець. – Моя родина не ризикнула їсти прострочений товар. Наступного ранку відніс покупку до магазину. На вітрині уже не було жодного схожого товару. Власниця забрала неякісні продукти, вибачилася та повернула кошти.

Начальник Пулинського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Олександр Лігута каже, що у разі придбання неякісного продукту харчування покупець має право вимагати від продавця заміни на якісний продукт або повернення грошей.

– У разі купівлі неякісного товару, в тому числі продуктів харчування, скаржитися потрібно в територіальні органи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту  споживачів, – мовить Олександр Лігута. – Якщо ж ви чи ваші близькі отруїлися з продавця можна стягнути матеріальну та моральну шкоду в судовому порядку. У воєнний період наші фахівці можуть перевірити суб’єкт господарювання виключно маючи звернення покупця, який повинен також пред’явити неякісний товар або його фото та чек, який підтверджує покупку.

У разі виявлення порушень підприємець може сплатити штраф у розмірі понад 100 тисяч гривень.

 

You cannot copy content of this page