Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Середа, 17 квітня
icon clock28.04.2023
icon eye884
ЛЮДИ НОВИНИ

Суд ухвалив вирок щодо сімейного тирана, який понад пів року знущався з дружини

У березні 2023 року ми розповідали про те, що працівники Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури склали обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо жителя села Очеретянка Пулинської громади, який регулярно вчиняв домашнє насильство над своєю дружиною.

– 2 червня 2022 року поліцейські зафіксували факт домашнього психологічного насильства в Очеретянці. Місцевий житель, добряче випивши, почав з’ясовувати стосунки з дружиною, зокрема погрожував її убити, – розповідав прокурор Олег Тимощук. – Щоб захиститися від чоловіка, жінка викликала правоохоронців, які склали адмінпротокол щодо учиненого правопорушення.

Сімейний тиран заспокоївся не надовго. Поліцейські ще дев’ять разів прибували на виклик в Очеретянку та фіксували домашнє насильство відносно жінки.

Працівники Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури склали обвинувальний акт щодо кривдника жительки Очеретянки.

13 квітня 2023 року Червоноармійський районний суд на підставі обвинувального акту та угоди про примирення, яка укладена між потерпілою та підозрюваним 13 лютого, ухвалив рішення по цій справі.

– Суд визнав винним чоловіка у скоєнні домашнього насильства, – мовить прокурор Олег Тимощук. – Суд на підставі угоди про примирення визначив покарання для сімейного тирана у вигляді 150 годин громадських робіт.

You cannot copy content of this page