Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 16 квітня
icon clock26.05.2023
icon eye483
НОВИНИ

Сколобівці врятували оленя: чим завершилася дивовижна історія

4 травня мешканка Сколобова Пулинської громади Тетяна Войтенко повідомила нашим журналістам цікаву новину: до обійстя Валентини Файдюк прибилося маленьке оленя. Воно не тікало від господині, а навпаки – пішло на контакт, дозволяло до нього торкнутися та зробити фото.

Жителі села здивувалися звідки взялася ця дика тваринка та відразу почали думати, як допомогти маляті. Тимчасово оленя прихистив місцевий аграрій та пастор церкви ЄХБ Іван Антонович Прокопчук.

Наші журналісти дізналися цікаве продовження історії з дикою тваринкою. Найімовірніше, що гість дикої природи не оленятко, а маленька косуля. Поспілкувавшись з Іваном Прокопчуком, ми дізналися, чому тваринка зовсім не боялася людей:

– Ця косуля прожила у моєму господарстві тиждень. Мала гарний апетит, ласувала зерном, травичкою, вівсом, тішила нас своєю граціозністю. Ми думали, що далі робити з тваринкою, котра все ж з дикої природи. – Розповідає Іван Антонович. – Із соцмереж про тваринку дізналася людина, котра вигляділа маленьку косулю. До нас приїхав чоловік із села Дворище і попросив повернути тваринку. Виявилося, що він знайшов її у лісі зовсім крихітною і майже пів року доглядав, поки вона не втекла. Дитинча косулі блукало полями чотири дні і забрело до Сколобова у Пулинську громаду. Ми віддали тваринку, адже вона впізнала свого господаря, якого зовсім не боялася.

Нині маленька рогата косуля, яку сприйняли за оленя, знову повернулася у Дворище. Користувачі Фейсбуку охрестили її «дворищанським Джері». Можливо, історія матиме цікаве продовження і ми знову здивуємо наших читачів.

You cannot copy content of this page