Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
П`ятниця, 21 червня
icon clock06.12.2022
icon eye54
НОВИНИ

Ще плюс до економії енергоресурсу: 11 тис клієнтів «Житомиргазу» відмовилися від паперової платіжки®

Через наслідки обстрілів критичної інфраструктури російськими військами українці вимушено, але свідомо йдуть на переоблаштування свого побуту і звичок заради економії енергоресурсу.

Одинадцять тисяч споживачів природного газу Житомирщини вже зробили свій вибір на користь онлайн-платіжок? відмовившись в «Особистому кабінеті» на сайті.

Процедура дуже проста, необхідно:

  1. Перейти в особистий кабінет 104.ua та натиснути на три лінії у лівому верхньому куті.
  2. Обрати пункт «Розрахунки».
  3. Поставити галочку навпроти опції «Відмовитися від паперового рахунка».

«За послугу розподілу газу я сплачую через онлайн-банкінг або через чат-бот у Viber 7104» – розповідає Світлана Погребняк, жителька селища Озерне. – Шкода було паперу, на яких друкуються платіжки, то ж коли прочитала про ініціативу компанії у ЗМІ – одразу відмовилася від рахунку на папері. Також розповіла знайомим, які теж кажуть, що немає сенсу витрачати папір, адже давно стежать за платіжками онлайн».

Чим більше клієнтів відмовляться від паперових платіжок – тим менше буде енергоспоживання типографії, на якій їх друкують.

У компанії додають: від паперового рахунку можна відмовитися бодай на декілька місяців, поки важливий кожен кіловат зекономленої енергії.

«У непрості часи дефіциту електрики просимо споживачів перейти на електронні квитанції, адже плата за розподіл – це фіксована сума щомісяця. Разом з тим ми бачимо, що з кожним днем сотні споживачів обирають саме електронну платіжку, що підтверджує свідомість наших громадян, тому дякуємо кожному з них!», – додає начальник управління зовнішніх комунікацій Юлія Петришена.

You cannot copy content of this page