Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 16 кипня
icon clock28.03.2024
icon eye1659
ЛЮДИ НОВИНИ

Пулинці прагнуть, щоб портрет військової медсестри, яка загинула 24 лютого 2022 року, розмістили на Алеї Героїв у центрі селища

Нещодавно до медіацентру «Вісті» надійшло прохання від жителів Пулин посприяти у вирішенні одного питання. Пулинці хочуть, щоб у центрі селища на Алеї Героїв зֹ’явився портрет землячки Наталії Іващенко, яка була військовою медсетрою та загинула у перший день повномасштабного вторгнення росії.

Секретар Пулинської селищної ради Олена Гузюк нашому журналісту зазначила, що відповідно до Положення про Алею Героїв встановлення портрета на Алеї підлягають військовослужбовці, які загинули (померли) під час проходження військової служби в зоні проведення активних бойових дій та які були зареєстровані або проживали у населених пунктах Пулинської громади.

Наш журналіст надіслав звернення до депутатів восьмого скликання Пулинської селищної ради, щоб вони підтримали прохання пулинців і посприяли у вирішенні піднятого питання:

«Шановні депутати! На прохання читачів і передплатників газети «Вісті» до вас звертається колектив ТОВ «Редакція-медіацентр «Вісті» щодо можливості розміщення на Алеї слави у центрі селища портрета нашої землячки Наталії Леонідівни Іващенко, яка була медсестрою у військовій частині та загинула 24 лютого 2022 року внаслідок ракетного обстрілу.

Наталія Леонідівна Іващенко (Біла) народилася у 1972 році у Пулинах. Здобула медичну освіту. Отримала звання головний корабельний старшина, була військовою медсестрою у військовій частині. Мала гарну сім’ю – люблячий чоловік та турботливі діти. У 2022 р. жінці мало б виповнитися 50 років… Але війна усе змінила.

24 лютого, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, Наталія Леонідівна загинула на Київщині зі своїми колегами-військовослужбовцями під час ворожого обстрілу. Ракета влучила в будівлю та вибухнула. У військовому приміщенні перебувала наша землячка…

Після загибелі рідні отримали орден для Наталії Леонідівни – «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У Пулинському музеї бойової слави створений куточок пам’яті, який присвячений нашій землячці, яка загинула у перший день повномасштабного вторгнення.

Зважаючи на ці обставини, читачі та передплатники газети «Вісті» за підтримки журналістів місцевого видання звертаються до депутатів Пулинської селищної ради розглянути питання щодо можливості розміщення на Алеї слави у центрі селища портрета нашої землячки Наталії Леонідівни Іващенко».

Найближче засідання сесії Пулинської селищної ради відбудеться 11 квітня. Саме тоді депутати розглянуть надіслане звернення.

Станом на 28 березня на Алеї Героїв розміщено 37 портретів загиблих Героїв.

You cannot copy content of this page