Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Субота, 22 червня
icon clock07.03.2023
icon eye860
НОВИНИ

Лаявся та погрожував убити: чоловік понад пів року знущався з дружини

Нещодавно у Хорошівському відділі Коростишівської окружної прокуратури склали обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо жителя села Очеретянка Пулинської громади, який регулярно вчиняв домашнє насильство над своєю дружиною. Яке покарання може отримати кривдник за свої дії? Відповідь дізнавався наш журналіст.

– 2 червня 2022 року поліцейські зафіксували факт домашнього психологічного насильства в Очеретянці. Місцевий житель, добряче випивши, почав з’ясовувати стосунки з дружиною, зокрема погрожував її убити, – розповідає прокурор Олег Тимощук. – Щоб захиститися від чоловіка, жінка викликала правоохоронців, які склали адмінпротокол щодо учиненого правопорушення.

Сімейний тиран заспокоївся не надовго. Поліцейські ще дев’ять разів прибували на виклик в Очеретянку та фіксували домашнє насильство відносно жінки.

– Нещодавно прокурори склали обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо регулярного домашнього насильства, яке скоював житель Очеретянки, – мовить Олег Тимощук. – Кривдник за свої дії може отримати покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

You cannot copy content of this page