Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Неділя, 26 травня
icon clock28.10.2022
icon eye121
НОВИНИ

Газовий котел, водонагрівач чи інше обладнання купуйте у 104.ua Клієнтський простір®

Великий перелік якісного і сертифікованого обладнання представлений у 104.ua Клієнтському просторі у 17 населених пунктах Житомирщини та на сайті market.104.ua

Кожна позиція доступна до замовлення, а персональний менеджер проконсультує та здійснить підбір з огляду на запит клієнта. Якщо є на меті замінити старе газове обладнання на нове – варто звернутися за комплексною послугою, яку Вам нададуть в 104.ua Клієнтському просторі. Перевага цієї послуги із заміни котла чи газового водонагрівача  в тому, що персональний менеджер допоможе підібрати газове обладнання з необхідними характеристиками, проконсультує, надасть інформацію про всі етапи послуги та підготує необхідну документацію.

Вартість послуги по заміні обладнання включає виконання демонтажу старого та підключення нового газового котла, заміну кранів, шлангів та інших комплектуючих, офіційну реєстрацію приладу.

«У 104.ua Клієнтський простір ми підберемо новий газовий прилад, необхідної потужності та підготуємо усі документи, необхідні для заміни і Вам не потрібно шукати інших спеціалістів для виконання усіх робіт – це все вже входить у вартість» – розповідає менеджер 104.ua Клієнтський простір Тетяна Войтенко.

Комплексна послуга по заміні котла коштує 8 500 грн, колонки – 4800 грн.  Клієнту вона доступна за умови:

  1. Купівлі приладу у 104.ua Клієнтський простір або на market.104.ua.
  2. Якщо не змінюється місце розташування котла.
  3. Потужність приладу лишається такою ж.
  4. Відсутня необхідність змінювати систему димоходу.

Детальніше про вартість та умови розповість Ваш персональний менеджер за номером телефону 0 800 104 104(дзвінки з будь-якого оператора мобільного зв’язку безкоштовні).

Також на сайті market.104.ua представлені сигналізатори загазованості, детектори, модеми для передачі даних лічильника: усі необхідні прилади для комфортного та безпечного газоспоживання.

You cannot copy content of this page