Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock25.06.2024
icon eye155
ЛЮДИ НОВИНИ

Для раннього виявлення онкозахворювань можна пройти безоплатні дослідження, які передбачені Програмою медичних гарантій

Щорічно у Житомирській області виявляють 3-4 тисячі нових випадків онкологічних захворювань. На обліку в Житомирському обласному онкодиспансері перебуває понад 35 тис. пацієнтів, у яких діагностовано онкологію.

Рак – це різноманітна група недуг. Є онкологічні захворювання, які можна діагностувати на ранніх стадіях, а є такі, які взагалі можна попередити.

В успішному лікуванні онкологічних захворювань дуже важливу роль відіграє їх раннє виявлення. Чим раніше буде діагностовано онкопатологію, тим швидше буде розпочато лікування, тим більше шансів у пацієнта на повне одужання.

Для раннього виявлення онкозахворювань Програмою медичних гарантій передбачені низка безоплатних інструментальних досліджень. Ці обстеження можна пройти в медичних закладах області, які уклали договори з НСЗУ та мають відповідне обладнання, у тому числі й у Житомирському обласному онкодиспансері. Це такі послуги:

– мамографія – обстеження молочних залоз, яке необхідно регулярно проходити жінкам у віці 40 років і старше;

– гістероскопія – обстеження матки, жінкам від 50 років і старше;

– гастроскопія – обстеження стравоходу і шлунка, пацієнтам у віці 50 років і старше;

– колоноскопія – обстеження товстого кишківника, пацієнтам від 40 років і старше;

– цистоскопія – обстеження сечового міхура, пацієнтам віком 50 років і більше;

– бронхоскопія – обстеження трахеї та бронхів, пацієнтам від 50 років і старше.

Також безкоштовно у Житомирському онкодиспансері за Програмою медичних гарантій надаються наступні послуги:

– хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах, а також в умовах стаціонару одного дня;

– стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;

– профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах;

– хіміотерапевтичне, а також радіологічне лікування та супровід пацієнтів у стаціонарних та амбулаторних умовах.

Дослідження у Житомирському обласному онкодиспансері проводяться на сучасному обладнанні за допомогою цифрових відеосистем. Під час обстежень пацієнтам гарантовано консультація лікаря; безпосередньо дослідження; аналіз і опис результатів; запис результатів на цифровий носій пацієнтів за бажанням; місцева або загальна анестезія при проведенні обстежень.

Головною умовою для безоплатної медичної допомоги є електронне направлення, яке виписує сімейний  лікар або лікуючий лікар. При цьому не має значення, лікар якого закладу надає електронне направлення – комунального чи приватного.

У Житомирському обласному онкодиспансері можуть проходити обстеження та лікування не лише жителі області, а й пацієнти з інших регіонів. Зокрема, ті, хто змушені були переїхати в Житомирську область з територій, де ведуться бойові дії.

Маючи електронне направлення, записатись на консультацію до лікаря-онколога можна на сайті Житомирського обласного онкодиспансеру або зателефонувати з 08-30 до 16-00 год. до реєстратури закладу за номерами телефонів: +38 (0412) 43-42-09, +38 068 987 78 34, +38 098 319 36 43.

You cannot copy content of this page