Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
П`ятниця, 21 червня
icon clock24.10.2022
icon eye290
НОВИНИ

Чотири родини Курненської громади братимуть участь у новому екопроєкті

Жити екодружньо всією родиною – це складно і дорого? А от і ні! І це буде доведено у новому екопроєкті, який реалізовується у рамках програми «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей».

– Це буде цікавий марафон-виклик для родин, які готові змінювати свої звички, щоб вести більш екологічно-дружній спосіб життя, – розповідає начальниця відділу економічного розвику та інвестицій Курненської сільської ради Світлана Боковенко. – У проєкті «Екодружні» візьмуть участь чотири родини Курненської громади, які впродовж 21 дня будуть впроваджувати у своє життя 8 екологічних звичок. Серед них сортування відходів, використання екоторбинок замість пакетів, багаторазових речей – замість одноразових, а також вирощування дуба Перемоги у домашніх умовах. Інші звички, як наприклад ті, що впливають на енергоефективність помешкання, електроощадність, споживання крафтових локальних продуктів, заохочують до реюзу і рімейку (відремонтувати чи переробити стару техніку чи перешити речі гардеробу), формують нові сімейні екотрадиції, що згуртують всю родину.

Усього учасниками проєкту «Екодружні» зможуть стати по чотири родини з чотирьох громад (Київ, Львів, Кривий Ріг, Курненська територіальна громада Житомирської області). Для найактивніших передбачені цінні призи, які тішитимуть усю сім’ю. Кураторами проєкту, які й надаватимуть менторство, підтримку і висвітлюватимуть перебіг подій, будуть представники чотирьох громадських організацій: «Стародуб», «Нуль відходів Львів», «Жіноча сотня м. Кривий Ріг», «Курне 2018».

– Мета проєкту – згуртувати родини і допомогти їм сформувати і впровадити у своє звичне життя екодружнє ставлення до довкілля у процесі ведення спільного побуту, – мовить далі пані Світлана. – Екологічність сьогодні, як ніколи, на часі. Впродовж цього екочеленджу учасники власним прикладом переконаються скільки коштів можна заощадити, надавши перевагу багаторазовим речам замість одноразових: це стосується і засобів гігієни, і посуду, і дрібних побутових речей. Відповідно і зменшити кількість утворення відходів. Також навчаться економити, ефективно використовувати наявні ресурси і впровадити звички щодо енергозбереження та ощадливості. А це, ой як актуально напередодні зими.

Хочете стати учасниками проєкту? Заповнюйте реєстраційну форму для конкурсного відбору і очікуйте на зворотній зв’язок від координаторів: https://cutt.ly/VBNTygq

You cannot copy content of this page