Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Неділя, 26 травня
icon clock27.10.2022
icon eye142
НОВИНИ

АТ «Житомиргаз» спонукає споживачів перейти на електронні квитанції!®

Компанія пропонує споживачам газу відмовитися від паперових платіжок та проводить акцію з подарунками.

На офіційній сторінці АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці компанія звернулася до споживачів газу з пропозицією відмовитися від паперових платіжок, які надходять до поштових скриньок на користь електронному документу й взяти участь у розіграші п’яти корисних подарунків – сигналізаторів газу.

«Щомісяця газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз», яка працює під брендом Регіональної газової компанії, надсилає майже 360 тисяч квитанцій. На виготовлення паперу для їхнього друку вирубують близько 36 дерев. Проте їх можна вберегти й отримати корисний подарунок, який подбає про безпечне споживання газу у вашій оселі,» – йдеться у публікації.

Для того, щоб взяти участь в акції, Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  1. Зайти в особистий кабінет https://104.ua/ua/ і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрану, обрати розділ «Розрахунки» та натиснути «Відмовитися від паперового рахунку».
  2. Написати в коментарях під цим постом номер Вашого особового рахунку.
  3. Підписатися на сторінку АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці.

Акція триватиме до 24 листопада включно!

Імена п’яти переможців буде визначено та опубліковано 25 листопада за допомогою випадкової генерації.

Дана акція проходить у межах проекту «Дерево життя». Ця екологічна ініціатива газорозподільних компаній, які працюють під брендом регіональної газової компанії має на меті економії дефіцитних ресурсів та збереження екології. Сьогодні особливо актуальне питання максимально відповідального споживання. Тому відмова від паперових квитанцій це можливість економити електроенергію і воду, необхідних для їх друку, і, безумовно, економія паперу.

You cannot copy content of this page