Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 28 січня
icon clock19.11.2024
icon eye520
ЛЮДИ НОВИНИ

«Приїхав на Житомирщину, бо наше селище росіяни постійно закидають керованими авіаційними бомбами»: історія хірурга Андрія Бойчуня, який приїхав із небезпечної Сумської області та нині працює у Пулинській лікарні

Уже 1000 днів незламні українці протистоять повномасштабному вторгненню росіян. За цей період часу чимало жителів східних і південних областей України змушені переселитися на більш безпечні території. Так, наприкінці жовтня у наш край із Сумщини приїхав хірург Андрій Бойчунь. Йому 41 рік. На Житомирщину приїхав із дружиною Жанною, яка працює медсестрою, та 8-річними дітьми-двійнятами.
– Селище Ямпіль знаходиться за 20 км від російського кордону. За цих майже 1000 днів війни довелося пережити багато страшних моментів, – мовить пан Андрій. – Задля безпеки родини прийняв рішення переселитися у більш безпечний регіон. Приїхав на Житомирщину, бо наше селище росіяни постійно закидають керованими авіаційними бомбами. І ось наприкінці жовтня ми прибули у Пулини. Тут влаштовувався на роботу у місцеву лікарню. Дякую колегам за теплу зустріч.
Новий лікар у листопаді провів перші 10 оперативних втручань в операційній кімнаті Пулинської лікарні.
– Незвично перебувати на Поліссі. Тут спокійніше, не чути вибухів, – зазначає лікар. – У рідному селищі на Сумщині лишилися батьки та друзі. Моя сім’я дуже сумує. Важко адаптуватися до нового місця. Як тільки закінчиться війна, то будемо повертатися додому.
Нині медичний заклад має у своєму арсеналі чотирьох хірургів.
– Якість медичних послуг у закладі зростає, – каже очільниця медзакладу Тетяна Пісчанська. – Рада за наших пацієнтів, адже їм не потрібно їхати далеко у велике місто, аби вирішити проблеми зі здоров’ям. Наші лікарі проводять усі обстеження та проводять вчасну терапію. Приємно, що у лікарні в такий важкий воєнний період з’являються досвідчені фахівці.

Денис Войтенко, журналіст медіацентру «Вісті». Фото автора

Без дозволу автора заборонено передрук фотографій та матеріалу з публікації

You cannot copy content of this page