You cannot copy content of this page

7 незручних запитань про дискотеку в Пулинах: чому так рідко і звідки ціна?

Кілька років тому на території району сталася трагедія. На трасі міжнародного значення Київ-Чоп біля села Березова Гать у ДТП загинули шість хлопців і дівчат, які на машині їхали на дискотеку. Ця подія налякала батьків усього району, в тому числі Пулин. Адже у райцентрі рідко проводять танцювальні вечори і молодь їде розважатися в сусідні села.

Зі слів молоді, яка мешкає у нашому селищі, дискотека в Пулинах до запровадження карантинних обмежень проводилася через суботу. Хлопці та дівчата кажуть, що хотіли б, щоб у вихідні частіше відбувалися танцювальні вечори.

Чому дискотеку роблять лише кілька разів на місяць? Відповідь дізнавався наш журналіст в очільника Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради Віктора Саюка.

Вікторе Анатолійовичу, молодь нарікає на відсутність можливості потанцювати в селищі у вихідні. Чому у нас немає дискотеки?

– Дискотека у нас проводиться! Через суботу до нас приїздить ді-джей і вмикає класну музику. Приходить небагато молоді.

Яка причина, що молодь не йде на пулинську дискотеку?

– Тут може бути кілька моментів. По-перше, тривалість дискотеки, яка завершується у зимовий період близько 23-ї години, а влітку близько 24-ї. А молодь у цей час саме хоче розважатися і щоб до самого ранку.

По-друге, розважатися молодь на повну стримує той фактор, що в Пулинах є поліція, яка патрулює біля Центру культури. Поліцейські слідкують за порядком, а у селах більше свободи.

Чому дискотека проводиться тільки два вечори на місяць?

– Ді-джей, який до нас приїздить, частіше не може крутити дискотеку, бо робить це також в інших населених пунктах. Працює за графіком. Коли є можливість, тоді приїздить.

А чому б не проводити танцювальні вечори частіше без залучення діджея? Адже молодь хоче розслабитися щопятниці та щосуботи.

– На просту дискотеку молодь не йде. Два роки тому я пробував проводити безкоштовні танці. У перший вечір прийшло близько 50 людей, на другий – до 30. Ніхто нічого не платив. Але ж це не вигідно, бо за вечір музика напалює електроенергії на 100 грн + зарплата. Тому на третій вечір, коли підійшло трохи молоді, попросив заплатити за дискотеку. У залі лишилося менше десяти людей, які дали гроші за квиток. Нині вхід на танці коштує 20 грн.

Чому саме така вартість?

– Менше за 20 гривень немає чого робити дискотеку. Ді-джей бере з людей по 25 грн. І це нормальна ціна!

Де розважається молодь у ті вечори, коли дискотеки немає у Пулинах?

– Молодь їде туди, де грає ді-джей. У соцмережах є інформація про такі дискотеки. Переважно наші хлопці та дівчата прямують в село Івановичі. Ще їдуть в Окілок Черняхівського району. Не так давно була популярною дискотека в Ясній Поляні.

– Чи плануєте залучити до співпраці ще якогось ді-джея, щоб дискотек було більше?

– Шукаємо вільних ді-джеїв. Наразі немає такої можливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram