You cannot copy content of this page

64-річний Петро Корнійчук вчителює і футбольну команду тренує

4 жовтня своє професійне свято відначатимуть працівники освіти. Наш журналіст на прохання жителя села Чернявка Василя Острогляда познайомився з вчителем Новозаводської школи Петром Корнійчуком. Він викладає трудове навчання та фізичне виховання, має авторитет серед учнів і колег. Крім вчительської справи, чоловік чимало часу приділяє спорту – грає у футбол і тренує команду «Вимпел».

– Петро Корнійчук проводить заняття з трудового навчання, фізичного виховання та навчальної дисципліни «Захиснит України», – розповідає директорка Новозаводської школи Валентина Кривульська. – Наш вчитель – один із найкращих і найдосвідченіших, дуже енергійний. Його девіз життя: більше рухатися! Пишаємося, що у нашій шкільній родині є такий прекрасний вчитель.

– Петро Олександрович – працьовита, чуйна, добра людина, має чудове почуття гумору, – мовить вчителька початкових класів Любов Гаврилюк. – 11 жовтня нашому колезі виповниться 65 років. Попри такий поважний вік, він продовжує грати у футбол і тренувати команду «Вимпел».

Петро Корнійчук народився і виріс у Пулино-Гуті. Після школи здобував освіту в педагогічному училищі в Коростишеві. Вчителювати почав у рідному селі. Саме тут познайомився з майбутньою дружиною, з якою нині разом працюють у Новому Заводі.

– Я маю 30 років трудового стажу, а дружина Валентина Феліксівна – 34. Вона є вчителькою української мови та літератури, – каже Петро Корнійчук. – Живемо у селі Гута-Юстинівка. Діти теж обрали вчительський фах. Старша дочка Юлія працює в обласному Будинку творчості, а молодша, Людмила – вчителька фізичного виховання в одній зі шкіл Житомира. Маю чотирьох онуків – три хлопчики і дівчинку. Обожнюю їх! Коли приїздять до нас, то граємо у футбол. «Дідунько, йдемо грати!» – кличуть мене і я залюбки ганяю з ними м’яча. Спорт – це моя стихія!

Петро Олександрович є тренером ФК «Вимпел», грає у складі команд ветеранів різних громад Пулинського району.

– У 2018 році футбольна команда ветеранів Мартинівської громади на чемпіонаті області посіла третє місце, – мовить Петро Корнійчук. – У 2019 р. грав за Пулинський «Фанат» і здобули 2 місце. Також у минулому році виступав за Курненську ОТГ і стали чемпіонами області з футболу. Хоч мені незабаром і виповниться 65 літ, але я почуваюся набагато молодшим паспортного віку. Маю сили та натхнення працювати далі в школі, тренувати улюблену команду і брати участь у спортивних змаганнях. Хто чимало рухається, той живе довго та щасливо! Вітаю колег зі святом. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до учнів, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути вчителем!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram