You cannot copy content of this page

Як пулинські спортсмени випадково зустрілися на «Забігу у вишиванках»

Любов Титяневич долає дистанцію 21 кілометр з усмішкою

На честь Дня Незалежності України у Києві 24 серпня відбувся «Забіг у вишиванках». Участь у змаганнях взяла пулинка Любов Титяневич, яка виборола третє місце. Долаючи 21-кілометрову дистанцію, Любов несподівано зустрілася із земляком – Андрієм Лісіцьким. Отож світ тісний, навіть у кількатисячному натовпі, що біжить, можна зустріти своїх!

-Я подолала дистанцію 21 кілометр за 1 годину 42 хвилини та 7 секунд. Посіла третє місце, – розповідає Любов Титяневич. – На 3-му кілометрі мене наздогнав Андрій Лісіцький. Це була неочікувана, але радісна зустріч. Приємно зустріти земляка та ще й однодумця!!! Так ми в розмові разом добігли 5 кілометрів. Після фінішу зробили пам’ятне фото.

Андрій Лісіцький – учасник “Забігу у вишиванках”

-З Любою ми зустрілися випадково. Я на другому кілометрі побачив попереду себе знайомий силует і наздогнав землячку, – каже Андрій Лісіцький. – Забіг на 5 кілометрів був у мене першим. Бо біг для мене – це не основний вид спорту, – розповідає кандидат у майстри спорту з рукопашного бою Андрій Лісіцький. – Я займаюся боксом, штангою, важкою атлетикою. Вирішив пробігти цей марафон, щоб краще підготуватися до челенджу, в якому буду брати участь 26 вересня. Там потрібно буде пройти різні випробування, в тому числі бігти та віджиматися.

У змаганнях «Забіг у вишиванках» було багато аматорів – представників різних організацій, підприємств, спортивних клубів, політичних партій. Усіх їх єднала урочиста атмосфера Дня народження України і любов до спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram