You cannot copy content of this page

ЮНІСЕФ відзначив пулинських «Мисливців за мріями»

Підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу від ЮНІСЕФ на створення найбезпечнішої школи мрії неа платформі Minecraft: Education Edition. Конкурс мав на меті популяризувати правила превенції від COVID-19 серед школярів усієї України та мотивувати дітей на безпечну поведінку.

– Команда ЮНІСЕФ сподівається, що в рамках конкурсу дітям вдалось переосмислити нинішні реалії навчального процесу та реалізувати свої найкреативніші ідеї найбезпечнішої віртуальної школи мрії в часи пандемії, – пишуть 5 липня 2021 року на своїй сторінці в мережі Фейсбук організатори, дякуючи усім конкурсантам.

Почесну перемогу здобула команда Арцизького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Арцизької міської ради.

Зовсім із невеликим відривом у першій 5-ці опинилася команда «Мисливці за мрією» опорного закладу загальної середньої освіти Пулинської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів Пулинського району Житомирської області. На чолі із вчителем інформатики Віктором Антонюком, інженером-електроніком Іваном Корнійчуком пулинські школярі створили свою школу, яка, на їх думку, відповідає превенції поширення вірусу, є максимально безпечною та реалістичною.

Організатори конкурсу повідомили, що всі учасники команди отримують сертифікат на курс онлайн-навчання з робототехніки, програмування, 3D дизайну або анімації.

Бажаємо команді Пулинської школи нових здобутків і втілення усіх яскравих мрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram