Чи готові комунальні служби громад Пулинщини до сніжної зими?

Наближається зима. 23 листопада на Пулинщині випав перший сніг, який до ранку наступного дня розтанув. Жителі громад пам’ятають, як у лютому 2021 року через значні опади були труднощі з розчищенням заметів на дорогах. Тож комунальникам потрібно бути готовими до будь-яких несподіванок погоди.

Чи готові комунальні служби громад до сніжної зими? Про це дізнавався наш журналіст.

– 24 листопада ми отримали на баланс комунального господарства новий трактор, до якого плануємо найближчим часом купити лопату для розчищення доріг від снігу, – розповідає очільниця комунального багатофункціонального обслуговуючого підприємства Курненської сільської ради Любов Швайківська. – На випадок ожеледиці маємо запас піску. Тому справжня зима нас не застане зненацька. Ми готові до раптового погіршення погодніх умов!

Минулої зими у населених пунктах Пулинської громади дороги від снігу чистили 13 одиниць техніки, а для боротьби з ожеледицею використали близько 70 т пісково-сольової суміші. Про це розповів начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, земельних відносин та інвестиційної діяльності Пулинської селищної ради Іван Кайданюк.

– До майбутніх потужних снігових опадів ми також готові, – зазначає Іван Кайданюк. – На дорогах одночасно зможе працювати не менше 12 одиниць снігоочисної техніки. Крім того, маємо запас пісково-сольової суміші – близько 100 тонн. Тому наша комунальна служба у повній «бойовій» готовності на випадок ускладнення погоди взимку.

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram