You cannot copy content of this page

У таборі діти вчаться прямувати до своїх мрій

Цього літа на велику радість хлопчиків і дівчаток Пулинський громадський центр знову організував традиційний табір «Зміни життя на краще». Його темою обрали слоган «Іди до своєї мрії».

Про програму п’ятиденного табору розповіла менеджерка соціальної сфери Яна Лозінська.

– Ми звикли, що зазвичай табір – це шум, гам. Але з першого дня табору, який ми розпочали 26 липня, було цікаво спостерігати за дітьми, на яких пандемія коронавірусу дуже сильно вплинула, – говорить Яна Лозінська. – Вони були дуже стримані, їх важко було розворушити. День за днем, і діти поступово почали змінюватися, активнішати та об’єднуватися.

Ранок починаємо із зарядки на подвір’ї Пулинського громадського центру. Діти обирають колір дня. Сьогодні вони одягнені у всі відтінки синього. На кожній локації в нас працюють волонтери – молодь і підлітки зі Школи лідерства.

Дівчатка і хлопчики поділені на три загони по 10-12 дітей. 30 липня, в останній день роботи табору, відбудеться концерт мрії. Кожен загін готує виступ – пісню або сценку чи танець.

Протягом дня діти мають 4 основні заняття:

– дискусійний клуб, де йдеться про саморозвиток, самовдосконалення і пізнання себе, своїх слабких і сильних сторін;

– англійська мова – дівчаткам і хлопчикам допомагають подолати психологічні бар’єри і страх сказати щось не правильно, прагнуть їм прищепити бажання вчити іноземну мову;

– спорт;

– рукоділля.

Між заняттями відбуваються конкурси, бліц-уроки на екологічну тематику, де підростаюче покоління вчиться сортувати сміття.

Яна Лозінська поділилася, що діти готують листи в майбутнє – пишуть якими вони мріють бути через 10 років. Ці листи зберігатимуться у Пулинському громадському центрі. Затим через десятиліття їх автори й авторки зможуть прочитати свої дописи, пригадати про що мріяли в дитинстві та про яскравий час, проведений у таборі «Зміни життя на краще».

Фото Пулинського громадського центру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram