You cannot copy content of this page

У дитсадку «Сонечко» відсвяткували День дошкілля

27 вересня в Україні відзначається День дошкілля. Напередодні професійного свята у Пулинах в закладі дошкільної освіти «Сонечко» відбувся концерт.

Дитячий садок для малечі – це другий дім, а вихователь – найвірніший друг та порадник, – говорить очільниця дитсадка «Сонечко» Віра Галушка. – Наш заклад існує з 1983 року. Нині маємо 105 вихованців і 26 працівників. Функціонує п’ять груп, незабаром відкриємо ще одну та встановимо новий дитячий ігровий майданчик. А нині у нас професійне свято і дітки підготували концерт.

Від самого ранку в «Сонечку» панувала святкова атмосфера. Вихованці повторювали слова віршів і пісень. Затим у великому залі демонстрували свої творчі таланти – співали, танцювали і дарували квіти працівникам дошкільного закладу. Очільниця дитсадка Віра Галушка привітала колег зі святом.

– Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини, – мовить Віра Галушка. – Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті. Тому вітаю колег і бажаю міцного здоров’я, добра, щастя та здійснення всіх планів і задумів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram