You cannot copy content of this page

Талановиті діти стали переможцями творчих конкурсів

М’яка іграшка, яку зробила учасниця виставки-конкурсу «Іграшковий диво-світ» Тетяна Васильчук

Нещодавно стали відомі результати обласних творчих конкурсів, в яких взяли участь діти з Пулинської громади та стали переможцями. Про це нашому журналісту розповіла директорка комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради Оксана Василенко.

– Учні Пулинської школи Дмитро Костриця та Артем Бриков отримали дипломи третього ступеню за участь в інтелектуальному конкурсі на краще володіння офісними програмами. Дітей підготувала вчителька інформатики Ольга Антонюк, – мовить Оксана Василенко. – У виставці-конкурсі «Іграшковий диво-світ» у номінації «Народна лялька» Ліна Тесля здобула третє місце, а Тетяна Васильчук – 2 у номінації «М’яка іграшка». Допомагала дівчатам керівниця гуртка Людмила Подкаура.

За результатами обласної виставки-конкурсу «Поліські візерунки» Олександра Жура отримала диплом першого ступеню за вироби зі шкіри. Іванна Кравченко здобула третє місце – за вишивку. Світлану Янчевську нагородили дипломом за творчий задум.

– Підготувала вихованок Людмила Подкаура. За її підтримки талановиті дівчата посіли третє загальнокомандне місце із 22 учасників, – каже Оксана Василенко. – Вітаю усіх дітей з перемогами та бажаю успіхів у нових творчих конкурсах.

Творча робота Ліни Теслі, яка здобула третє місце у номінації «Народна лялька»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram