Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 21 травня
icon clock06.05.2022
icon eye83
НОВИНИ

Сади Перемоги: до всеукраїнської акції долучилися освітяни Вацлавпільської гімназії

В Україні активно реалізують ініціативу, яка допоможе запобігти продовольчій кризі під час війни. Мета проєкту «Сади Перемоги» – ефективно використати кожен клаптик землі, на якому можна виростити врожай. До всеукраїнської акції долучився колектив Вацлавпільської гімназії.

– Чудова акція, в якій ми з радістю взяли участь, – розповідає очільниця освітнього закладу Лариса Грибан. – Останніх п’ять років на земельних ділянках гімназії нічого з овочів не вирощували. У нинішній складний воєнний час вирішили посадити городину.

4 травня увесь колектив гімназії з старшокласниками зібралися на земельній ділянці та посадили картоплю, цибулю, посіяли моркву і столові червоні буряки.

– Бульби посадили 12 соток. У планах ще висадити пізню капусту, – мовить пані Лариса. – Сподіваємося на гарний врожай, і що збирати ми його будемо під мирним небом!

Проєкт «Сади Перемоги» має широкий діапазон – це: картопля, капуста, морква, буряк, огірки, помідори, кабачки, гречка, овес, горох, просо, ячмінь, зернові для круп, що можуть вирощуватись на більших ділянках, різні салати, квасоля, арахіс, нут і багато інших, які можна вирощувати на дуже малих площах, а ще – кури, качки, гуси, кролі…

You cannot copy content of this page