You cannot copy content of this page

Пулинська школа мистецтв відсвяткувала випуск вихованців

Для вихованців Пулинської школи мистецтв 29 травня настало довгоочікуване свято – випуск. Позаду залишилися непрості і цікаві роки знайомства з живописом, музикою, хореографією та вокалом, хвилюючі заняття, екзамени, конкурси, звітні концерти.

Відкрив урочистість у Центрі культури та дозвілля танцювальний колектив “Сузір’я” хореографічною композицією “За лісами, горами”.

Директор школи Василь Бернацький щиро привітав талановитих випускників і вирішив відредагувати тривалі традиції, коли очільник закладу нагороджував учнів. Тож він запросив саме викладачів вручити свідоцтва своїм вихованцям, з якими вони багато років були пліч-о-пліч.

Заслужений вчитель України, викладач художнього відділу школи мистецтв Леонід Фесенко підбадьорював своїх учениць. Наставник дуже тішився, що всі 8 дівчат виявилися здібними, старанними, за що кожна з них одержала свідоцтво з відзнакою.

З вітальним словом до присутніх звернувся Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.

-Ми розвиваємо громаду, несемо в світ щось своє, – зазначив Олександр Гаврилюк. –Вчитися малювати, співати, грати на інструментах, танцювати – непросто. Велика подяка вам, діти, і вашим батькам, бо в цьому і їхня велика заслуга. Дай Боже, щоб ви не забували, що ви – з Пулинської громади!

Директор школи мистецтв дякував своїм колегам за працю, ентузіазм, за успішну підготовку учнів до конкурсів і вручив їм подяки.

А в дарунок присутнім у залі вихованці закладу демонстрували свої таланти, радіючи, що можуть це робити вже не онлайн за допомогою Інтернету, а на головній сцені Пулинської громади. Бажаючі могли переглянути виставку картин у фойє закладу культури і переконатися, які наші діти талановиті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram