You cannot copy content of this page

Пулинська податкова інспекція надає широкий спектр послуг

У липні своє професійне свято – День податківця України – відзначають люди, від праці яких значною мірою залежить фінансовий добробут нашої держави.

У листопаді 2020 року відновила свою роботу Пулинська державна податкова інспекція Головного управління Державної податкової служби в Житомирській області.

– Ми надаємо широкий спектр адміністративних послуг, усні консультації, приймаємо звітність, співпрацюємо з органами територіальних громад, –розповіла очільниця Пулинської ДПІ Лариса Медведчук.

Серед найпопулярніших послуг, за якими звертаються у Пулинах до Центру обслуговування платників, – одержання реєстраційного номера облікової картки платника податків або як його у розмовній мові часто громадяни називають “ідентифікаційний код”; довідка про доходи, реєстрація платника єдиного податку; надання витягів платників єдиного податку та інші.

У групі Пулинської податкової інспекції у мережі Фейсбук, яка активно наповнюється актуальною та корисною інформацією, можна одержати відповіді на найпоширеніші запитання, дізнатися про послуги податкової служби і зміни до законодавства, пригадати про терміни сплати податків і подання звітності. Сучасні інформаційні технології забезпечують дистанційне спілкування з податковою, значно спрощують та скорочують отримання адміністративних послуг, довідок, подачу звітності. Для цього необхідно скористатися електронним кабінетом платника. Але для багатьох людей особисте спілкування з фахівцями більш до вподоби. Такі зустрічі під час карантинних обмежень працівниці ДПІ проводили за попереднім записом.

Жителі району в розмовах з нами багаторазово ділилися, що задоволені відновленням роботи податкової інспекції в Пулинах. Вони знову можуть на місці отримати необхідну інформацію та послуги. Бо відсутність у районі податкової служби створювала багато незручностей.

Тож нехай нелегка праця податківців приносить їм задоволення та служить на користь суспільству!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram