You cannot copy content of this page

Пулинка Божена Бернацька здобула перемогу в двох вокальних конкурсах

Пулинська школа мистецтв продовжує отримувати подяки та грамоти за успіхи своїх талановитих учнів, які беруть участь у конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Директор Пулинської школи мистецтв Василь Бернацький поділився, що учениця вокального відділу  Божена Бернацька взяла участь у двох вокальних конкурсах. Викладачка Божени Яна Сомплавська підготувала номери зі своєю вихованкою, які виявилися переможними.
– У зональному конкурсі юних вокалістів «Твій голос в пісні нашій» учасники виконували музичні твори на слова Лесі Українки. В цьому конкурсі Божена посіла третє місце, – розповідає Василь Бернацький. – А в ході обласного фестивалю-конкурсу дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії» діти представляли пісні з популярних сучасних мультфільмів. Тут Божена здобула друге місце.

Призові місця учениця посіла завдяки своєму таланту та кропіткій і наполегливій праці своєї викладачки Яни Сомплавської. Нещодавно Яна Олександрівна брала участь у міжнародному конкурсі, який проводився в Болгарії, і посіла в своїй номінації почесне перше місце. Це чудовий приклад для учнів.
Вітаємо юну талановиту ученицю, її наставницю та зичимо подальших перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram