Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Субота, 4 лютого
icon clock16.08.2022
icon eye23
НОВИНИ

Професійні психологи – поруч: для жителів Курненської громади проводять цікаві тренінги та сеанси арттерапії

Нещодавно у Курненській громаді розпочалася реалізаціях проєктів SOSДІТИ та kreativ_team, у рамках яких надається допомога внутрішньо переміщеним особам, та людям, що постраждали від війни, як матеріально так і психологічно. Підтримка надається у рамках співпраці ГО Інститут Креативних Інновацій та СОС Дитячі Містечка Україна.

Кілька тижнів тому у Курному психологині працювали з батьками та дітьми віком від 7 до 16 років. На зустрічі обговорювали тему емоційного інтелекту і знаходили власні способи емоційної саморегуляції. Психологині провели сеанси з групою педагогів та педагогинь шкіл у с. Соколів та с. Великий Луг, які працюють з дітьми, що постраждали від війни.

– З ГО Інститут Креативних Інновацій ми співпрацюємо вже давно. Ця організація веде супровід двох громад Житомирщини: Курненської та Андрушівської. Нам вдалося впровадити кілька цікавих ініціатив. Нині жителі нашої громади беруть активну участь у цікавих заходах, що відбуваються кожного четверга у старостатах нашої громади, – розповідає начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Курненської сільської ради Світлана Боковенко.

Різноманітні тренінги, сеанси арттерапії та безкоштовні індивідуальні психологічні консультації проводять професійні психологи-практики. Постійно чуємо приємні відгуки від людей. Оскільки проєкт розрахований на 6 місяців, кожен охочий має можливість взяти участь у цікавих заходах, – зазначила Світлана Боковенко.

– Завдяки нашій співпраці з #SOSДІТИ, – мовить очільник громади Леонід Корзун, – Курненська громада отримала 40 продуктових наборів для людей, що постраждали від війни та 45 комплектів постільної білизни, які передали у соціальний центр для осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах у с. Соколів. Заплановано ще багато цікавих заходів, така підтримка від ГО Інститут Креативних Інновацій та СОС Дитячі Містечка Україна дієва та вкрай необхідна жителям Курненської громади.