Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Вівторок, 23 квітня
icon clock18.06.2022
icon eye34
НОВИНИ

Порада дня: новий газовий котел заощадить ваші кошти®

Якщо котел відпрацював більше 10 років, він втрачає свій коефіцієнт корисної дії (ККД) до 40%, і це відбивається в платіжках. З метою економії на опаленні в опалювальний  період краще  звернути увагу на енергоефективні газові котли, адже заміна старого обладнання на нове сприяє значній економії газу.

«При виборі котла, насамперед, потрібно визначити, які функції він має виконувати. У разі, якщо Вам потрібно лише опалювати приміщення, можна вибрати одноконтурний котел. Якщо ж потрібен ще й підігрів води – доцільно вибрати двоконтурний котел необхідної для проекту потужності,»- розповідає керівник управління клієнтського сервісу «104.ua» Житомирської області Ірина Виговська.

У АТ “Житомиргаз” радять: якщо споживачі хочуть заощадити на оплаті за газ, то варто задуматися над заміною застарілого газового обладнання на нове, сучасне та енергоефективне для обігріву своїх будинків.

Правильно підібрати котел відповідно до характеристик житла і потребами клієнта допоможуть персональні менеджери в Клієнтських просторах 104.ua

Котли, водонагрівачі, сигналізатори газу – це неповний перелік газового обладнання кращих світових і вітчизняних виробників, яке можна замовити, завітавши до найближчого клієнтського простору 104.ua, або на 104.ua маркет.

Компанія АТ “Житомиргаз” здійснить повний комплекс робіт по заміні котла. У Послуги з реконструкції входить демонтаж / монтаж обладнання, оформлення пакету дозвільних і технічних документів, сертифіковані матеріали, комплектуючі та гарантії.

You cannot copy content of this page