Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
П`ятниця, 27 січня
icon clock02.06.2022
icon eye13
НОВИНИ

Перший шкільний випуск: у Мартинівці четвертокласники прощалися з початковою школою

1 червня у Мартинівській школі відбулося свято для четвертокласників, які прощалися з початковою школою.

Чотири роки навчання «нушенят» Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пролетіли наче один день. Першого червня діти отримали дипломи випускників та свідоцтва досягнень про здобуття початкової освіти.

– Тепер ви не тільки майбутнє нашої школи, а й нашої країни, тому й надалі маєте добре вчитися, радувати своїх батьків і не зупинятися на досягнутому, – зазначила під час вітального виступу очільниця Мартинівсьокї школи Наталія Гавриленко.

Перша вчителька Ірина Терещук

Перша вчителька Ірина Терещук сердечно привітала своїх вихованців та побажала класу бути дружними, веселими, активними – тоді всі знання будуть даватися легко і з користю, а бажання вчитися дозволить забезпечити світле майбутнє.

– Любі мої діти! Наче нещодавно ви прийшли у стіни нашої школи, а тепер – випускники 4 класу, – мовила пані Ірина. – Ці чотири роки промайнули дуже швидко, було все: радість і сльози, посмішки на обличчях, веселощі та сум… Ми пройшли разом через багато чого. Пам’ятайте, що ви для мене залишитесь особливими, найкращими, найріднішими назавжди. Люблю та пишаюся кожним!