You cannot copy content of this page

Патріотичний відеопроєкт набирає обертів

Наближається важлива для нашої країни дата – 30-річчя Незалежності України. З цієї нагоди учні Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували сюжети про мешканців громади, які є гідними громадянами нашої держави. Відеоролики «Обличчя моєї громади – обличчя моєї України!» про своїх земляків учні знімали із задоволенням. Координаторка проєкту, педагогиня-організаторка Наталія Пашківська розповіла як учні готувалися до своїх перших серйозних інтерв’ю у якості юних журналістів:

– Учнівські колективи самі обирали про кого хочуть знімати патріотичні ролики. Їм цікаво займатися цією справою, адже це не примусово. Старші учні самі знімають і монтують відео, ми лише допомагаємо і підказуємо, як краще зробити. Наша Пулинщина багата на талановитих та цілеспрямованих людей. Нам є ким пишатися, тому ми не припиняємо займатися цією справою. Невдовзі з’являться ще декілька нових роликів про успішних людей, котрих можна назвати обличчями нашої громади, – зазначила Н. Пашківська.

Здобувачі освіти ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів уже підготували декілька відеорозповідей про відомих у громаді людей: Леоніда Фесенка, Сергія Ковнацького, Ольгу Бортнікову, Сергія Лебедя, Надію Сірик, Михайла Шакуру та Михайла Плосковітова.

Наталія Пашківська зазначила, що з пропозицією приєднатися до цього проєкту вона звернулася до старостинських округів, молодіжної ради, педагогів-організаторів, лідерів учнівського самоврядування та спілок, що діють на території нашої громади:

– Хочеться, щоб у ювілейний День Незалежності соцмережі рясніли розповідями про наших земляків. Є люди, що живуть поруч із нами і мають досягнення та заслуги, якими потрібно пишатися, але про них мало хто знає. На жаль, наша школа не може охопити всіх мешканців громади, які є гідними громадянами нашої держави. Тому закликаю доєднатися до цієї справи усіх активістів. Ми вже підготували декілька роликів у різних форматах, щоб показати, як це може виглядати. Головне, робити це з душею, – зазначила координаторка.

Отож якщо ви вирішили доєднатися до проєкту, необхідно зробити відеоролик про обрану людину, тривалістю до 4-5 хв та завантажити його у Фейсбук із хештегом:

#ПулинськатериторіальнагромадаОБЛИЧЧЯМОЄЇГРОМАДИОБЛИЧЧЯМОЄЇУКРАЇНИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram