You cannot copy content of this page

Пасажири знову радіють: із 25 березня відновили рух рейсові маршрутки та автобуси

Через значне зростання кількості інфікованих COVID-19 понад два тижні не курсував рейсовий громадський транспорт. І от кілька днів тому обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила із 25 березня здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення.

Зранку четверга на Пулинщині почали їздити перші маршрутки. Щасливі та задоволені пасажири виходили з транспортних засобів.

– Дуже радіємо, що почали знову їздити маршрутки, – кажуть жительки села Івановичі Катерина та Лілія. – Приїхали у Пулини на ринок і в аптеку. Коли не курсували автобуси, то доводилося викликати таксі та платити 70 гривень в один бік, а вартість поїздки в громадському транспорті – 12 грн.

Не менше радіє відновленню рейсових маршруток і мешканець Пулин Валерій Татуревич. Він розповів, що працює у Житомирі та витрачає чимало грошей на поїздки до роботи.

– Останніх два тижні на роботу діставався машиною товариша, скидалися на пальне, – каже пан Валерій. – Поїздки на автомобілі обходилися значно дорожче, ніж автобусом. Тому радію, що відновив рух громадський транспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram