You cannot copy content of this page

На Пулинщині почалася масова вакцинація від коронавірусу

Від початку пандемії СOVID-19 у світі розробили понад 200 вакцин від коронавірусу. Нині в Україні почалося масове щеплення. На Пулинщині жителів громад імунізують препаратами AstraZeneca та CoronaVac. Як зробити ін’єкцію дізнавався наш журналіст.

– Із 24 березня у поліклініці на четвертому поверсі запрацював кабінет щеплень від коронавірусу. За майже 4 місяці тут зробили 785 ін’єкцій, – розповідає завідуючий Пулинською амбулаторією загальної сімейної медицини та відповідальний за вакцинацію в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської селищної ради Роман Лісіцький. – Раніше пацієнтам вводили препарат AstraZeneca, один флакон якого був розрахований на 10 осіб. Цю вакцину розробили британсько-шведська компанія AstraZeneca та Оксфордський університет.

Із 8 липня ми використовуємо CoronaVac. Цей препарат створила китайська фармацевтична компанія Sinovac спільно з біомедичним дослідницьким інститутом Butantan у Бразилії та індонезійською компанією Biofarma. Значний плюс її у тому, що вона – однодозна! Таких ін’єкцій зробили вже 145.

Щоб зробити щеплення, потрібно подзвонити до свого сімейного лікаря, фельдшера або у реєстратуру поліклініки за номером 067 216 98 23 (з 9 до 17 год) чи особисто прийти до кабінету щеплень без попереднього запису.

– Також почали виїжджати у села та проводити щеплення. Зокрема вакцинуємо маломобільне населення, у тому числі пенсіонерів і людей з інвалідністю, – мовить далі Роман Лісіцький. – 20 липня були у Кошелівці та зробили 21 ін’єкцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram